eB2B

Nowa jakość oprogramowania wspomagającego
zarządzanie procesami zakupowymi Procure to Pay

O firmie


Platforma_zakupowa_eb2b_O_firmieWitamy na stronach eB2B sp. z o. o. specjalizującej się w optymalizacji zarządzania procesami zakupowymi. Z sukcesem wdrożyliśmy naszą Platformę Zakupową eB2B w wielu największych spółkach w kraju. Jest to intuicyjne, łatwe w obsłudze, narzędzie wspierające kupców w codziennej pracy, pozwalające zreorganizować i uprościć komunikację z działem zakupów, uprościć i przyśpieszyć wybór dostawców, zapewnić oczekiwany obieg dokumentów i sprawozdawczość.

Wiedza merytoryczna naszych konsultantów i wieloletnia praktyka w różnych dziedzinach gospodarki, w połączeniu łatwą w obsłudze platformą zakupową – eB2B Procurement – zapewnia naszym Klientom narzędzie prowadzące do obniżenia kosztów i umocnienia długookresowych relacji z dostawcami.

Naszą misję, propagowanie najlepszych praktyk, realizujemy dostarczając modułowe rozwiązanie elektroniczne, ułatwiające kompleksowe zarządzanie każdym aspektem procesu zakupowego P2P tj. od akceptacji wniosku zakupowego, po zapłatę faktury.
Rozwiązania proponowane przez eB2B skupiają nasze doświadczenia, i doświadczania wielu menadżerów i kupców z którymi współpracujemy. Elastyczność  aplikacji pozwala na praktycznie dowolną konfigurację systemu, co zapewnia naszym Klientom możliwość odwzorowania swoich procedur i łatwe zarządzanie zmianą, a nam, przewagę konkurencyjną na rynku.

Oferujemy Państwu Platformę Zakupową eB2B zapewniającą przejrzystość wyboru dostawców, obsługującą zarówno proces udzielania zamówień publicznych z jak i regulaminowych. Dla małych i średnich przedsiębiorstw świadczymy także usługi outsourcingu procesów zakupowych, połączonych z opcjonalnym outsourcingiem pracowników działu zakupów i zakupów wewnątrz grupowych.

Nasz zespół ekspertów wyróżnia jakość współpracy z Klientem, szybkość działania i merytoryczne wsparcie każdego użytkownika procesu. Dedykowane rozwiązania zakupowe to nasza pasja i gwarancja naszego wspólnego sukcesu, co potwierdzają dotychczasowe, udane wdrożenia Platformy zakupowej eB2B.

Przejrzyj aktualne postępowania otwarte i dołącz do kilkuset kupujących i sprzedających, którzy każdego dnia korzystają z Platformy Zakupowej realizując swoje cele zawodowe.

Zapraszam do współpracy z eB2B.

podpis
Grzegorz Janeczko, ACCA, Prezes zarządu eB2B

  • Polski
  • English

Copyright © 2016 eB2B Sp. z o.o.
Al. Komisji Edukacji Narodowej 51 lok. U 21,
02-797 Warszawa

Telefon: +48 22 378 39 70
Telefon: +48 22 258 48 61
e-mail: biuro@eb2b.com.pl